Šiame interjero apipavidalinimo kurso module mokiniai turės galimybę giliau suprasti teoriją ir įgyvendinti ją praktiškai per kelis visuomeninius ir gyvenamosios paskirties projektus. Visa reikalinga informacija bus pasiekiama Moodle platformoje, užtikrinant patogų ir efektyvų mokymosi procesą.

Modulis prasidės 2024 m. vasario 5 d., o pabaiga numatyta 2024 m. birželio 21 d. Planuojamos peržiūros 2024 m. birželio 17/19 d. Norint užtikrinti kokybišką darbą, visi projektai turės būti pateikiami/pakabinami likus kelioms dienoms iki peržiūrų.Interjero apipavidalinimo projektų įgyvendinimo modulis yra svarbi dalis viso proceso, kad būtų užtikrintas sėkmingas projektas nuo pradžios iki pabaigos. Tai padeda užtikrinti, kad interjero dizaino idėjos būtų perkeltos į praktinį gyvenimą, atitinkančią kliento poreikius ir tikslus.

Interjero apipavidalinimo projektų įgyvendinimo modulis yra svarbi dalis viso proceso, kad būtų užtikrintas sėkmingas projektas nuo pradžios iki pabaigos. Tai padeda užtikrinti, kad interjero dizaino idėjos būtų perkeltos į praktinį gyvenimą, atitinkančią kliento poreikius ir tikslus.

Paruošti interjero apipavidalinimo planą